יום ג', ג’ בטבת תשע”ט
דף הבית מרחבי כיתות מרחבי מקצועות גלריית תמונות למידה בחירום חדר מורים יצירת קשר
שבוע זהירות בדרכים בבית ספר נרקיסים
במהלך השבוע 4/11-9/11 אנו מציינים את "שבוע הזהירות בדרכים", מטרתו של שבוע הבטיחות בדרכים היא להעלות את המודעות של הילדים לנושא הבטיחות בדרכים, לחשיבות האחריות האישית של כלל משתמשי הדרך ולמחויבותם להתנהגות אחראית, שומרת חוק ומתחשבת בעת ההתנהלות בדרכים.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
יוצאים לחופש הגדול...
בית ספר נרקיסים מברך את בוגרי כיתות ו' שסיימו את היסודי, מאחלים לכם בהצלחה בהמשך!ולכל תלמידי בית הספר מאחלים חופשה נעימה ובטוחה, שימרו על עצמכם בדרכים ובזמן המשחקים- נפגש בקרוב!
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 0
שבוע הספר העברי
ביה"ס "נרקיסים" פועל כבית חינוך הומניסטי, מאמין בייעוד החינוכי של קידום כלל תלמידיו ותלמידותיו, לקראת חיים אנושיים מלאים ואוטונומיים של מישוש עצמי, איכות תרבותית, הגינות ואחריות חברתית. ביה"ס שוקד על טיפוח אישיות התלמידים וכישרונותיהם ועל העשרת עולמם התרבותי והערכי, ושם לו למטרה לטפח את התרבות והאומנות בהלימה לעקרונות הרוח ההומניסטית. שבוע הספר והפעילויות בבית ספר נרקיסים מקדמות את מטרות בית הספר בשפה ומעודדות קריאה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 19
יום ירושלים 2018 בסימן 70 שנה למדינת ישראל
הקשר בין ירושלים, העם היהודי ומדינת ישראל הוא ייחודי ורב ממדי. מבחינה הסטורית ירושלים מייצגת את הקשר בין עם ישראל וארץ ישראל מראשית התהוות העם. גם בתקופת הגלות הייתה ירושלים מושא לגעגועים ושאיפה לתקומה מחודשת בארץ ישראל. גם עבור הנצרות והאיסלם ירושלים היא עיר קדושה, ובכך היא הופכת לצומת בין-דתי ומאפשרת לפתח יחס של כבוד בין שלוש הדתות. (אתר משרד החינוך)
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
אירועים מיוחדים
סרטון על הווי בית הספר
מועצת תלמידים
בית ספר מנגן
בית ספר ירוק
הנהגת הורים
ספרייה
כלי תקשוב שימושיים
מרכזים וחונכויות
אינטרנט בטוח
מאירועי תשע"ה
מאירועי תשע"ז
מאירועי תשע"ח
נושא שנתי- 70 שנה לעצמאות מדינת ישראל
הרשמה לכיתה א'