יום ג', ג’ בטבת תשע”ט
דף הבית מרחבי כיתות מרחבי מקצועות
גלריית תמונות למידה בחירום חדר מורים יצירת קשר
יום הזיכרון לזכרו ליצחק רבין
בשנת תשע"ט שבה אנו מציינים 71 שנה להקמת מדינת ישראל ו-23 שנים לרצח יצחק רבין, נמשיך לעודד שיח סובלני וערכי תוך התייחסות לנושא השנתי שלנו "אחדות". ביחד עם הילדים נקדם ערכים חברתיים ונוקיר תודה על היותנו.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
תחרות כתיבה ארצית
נפתחה השנה ה-11 לקיומה של "תחרות הכתיבה הארצית" תשע"ה בין תלמידי בתי ספר יסודיים, בה מוענק לזוכים "ספר היצירות של ילדי ישראל המצטיינים בכתיבה" תרומתה השנתית של הסופרת והמשוררת ריקה ברקוביץ' לזכר יצחק, פרידה ואברהם לוין ז"ל הוריה ואחיה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
יצירה של תלמידי א׳-ב׳ במסגרת מרכז ׳אומנות שימושית׳
צירה של תלמידי א׳-ב׳ במסגרת מרכז ׳אומנות שימושית׳. בחודשים האחרונים התלמידים הבינו את משמעות המיחזור במסגרת שמירה על איכות הסביבה. התלמידים אספו פקקים, צבעו והדביקו מתוך ידיעה שכך ניתן לשמור על העולם.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
שבוע זהירות בדרכים בבית ספר נרקיסים
במהלך השבוע 4/11-9/11 אנו מציינים את "שבוע הזהירות בדרכים", מטרתו של שבוע הבטיחות בדרכים היא להעלות את המודעות של הילדים לנושא הבטיחות בדרכים, לחשיבות האחריות האישית של כלל משתמשי הדרך ולמחויבותם להתנהגות אחראית, שומרת חוק ומתחשבת בעת ההתנהלות בדרכים.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
שבוע הספר העברי
ביה"ס "נרקיסים" פועל כבית חינוך הומניסטי, מאמין בייעוד החינוכי של קידום כלל תלמידיו ותלמידותיו, לקראת חיים אנושיים מלאים ואוטונומיים של מישוש עצמי, איכות תרבותית, הגינות ואחריות חברתית. ביה"ס שוקד על טיפוח אישיות התלמידים וכישרונותיהם ועל העשרת עולמם התרבותי והערכי, ושם לו למטרה לטפח את התרבות והאומנות בהלימה לעקרונות הרוח ההומניסטית. שבוע הספר והפעילויות בבית ספר נרקיסים מקדמות את מטרות בית הספר בשפה ומעודדות קריאה.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
יום ירושלים 2018 בסימן 70 שנה למדינת ישראל
הקשר בין ירושלים, העם היהודי ומדינת ישראל הוא ייחודי ורב ממדי. מבחינה הסטורית ירושלים מייצגת את הקשר בין עם ישראל וארץ ישראל מראשית התהוות העם. גם בתקופת הגלות הייתה ירושלים מושא לגעגועים ושאיפה לתקומה מחודשת בארץ ישראל. גם עבור הנצרות והאיסלם ירושלים היא עיר קדושה, ובכך היא הופכת לצומת בין-דתי ומאפשרת לפתח יחס של כבוד בין שלוש הדתות. (אתר משרד החינוך)
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
התמונות מתארות עבודה על המורה דיקלה קיסרי עם ילדי שכבת ג' ד' במרכזים.
קרא עוד...
מצעד הספרים תשע"ו

"לאנשים קוראים יש עדיפות ברורה, מוכחת במחקרים, על לא קוראים. יש להם עולם מושגים רחב יותר, יכולת המשגה, קוגניציה טובה יותר, יכולת חוויה עמוקה יותר, יכולת טובה יותר להיות עם עצמם ולתקשר עם אחרים" (פרופ' זהר שביט).
קרא עוד...
יום ספורט לילדי הגנים
בבוקר יום חמישי, הגיעו ילדי גן "נרקיסים" וגן "ציפורנים" ליהנות מיום ספורטיבי ומגוון שתוכנן עבורם. יום זה הוא חלק מתכנית "מערבים" מהגן לכיתה א' שמטרתה לאפשר לילדים, השתלבות מיטבית בבית הספר.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
יום הזיכרון לשואה ולגבורה
יום הזיכרון לשואה ולגבורה מוקדש להתייחדות עם זכר השואה שהמיטו הנאצים ועוזריהם על העם היהודי ועם זכר מעשי הגבורה ומעשי המרד בימים ההם. יום זה מציינים מדי שנה בשנה בכ"ז בניסן או בסמוך לתאריך זה. הכנסת עיגנה יום זה בחוק יום הזיכרון לשואה ולגבורה, תשי"ט–1959.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1